Всеобщий синопсис или Система мнений  • 1

Нет слов, только...

Ух, бля! :))

не знаю сей чудной мовы, так что замечаний нет, но зато придумал некое душевное заболевание: украинская глобесь.

На літературну правку я не наважився, тільки помилки повиправляв.

Колись було так, що на Глобусі Українському текла ріка Дніпро, в якій струменіла горілка, береги ж тієї ріки були сальні .

Спершопочатку вузькими були Дніпра береги, і часто виходив він з берегів тих і затопляв землі козацькі. Тоді славні козаки, не жаліючи пуза й печінки, випивали ту горілку, сального ж берега підгризали, аби розширити русло. Так і роз’їли їх вони, і став Дніпро широкий.

Але прилетіли на Глобус Український злі москалі. Позаздрили вони щастю козацькому і підпалили Дніпро. І горів він сім днів і сім ночей, так що береги сальні розтопилися та обвалилися.

І з тієї пори проклятої струменіє в Дніпрі не горілка, а сльози козацькі.

Було, однак, Українцям згори пророцтво: як проженуть вони злих москалів, як вб’ють усіх москальчуків та підмоскальчиків, то знов заструменіє в Дніпрі горілка, береги ж поростуть щетинкою, а з-під щетинки сало покажеться.

Гнали-гнали козаки москалів три тисячі років, та ще й москальчуків били смертним боєм триста років, так підмоскальчиків тридцять років, і всіх прогнали та вбили. Сіли вони в Дніпро та стали чекати, коли протече Дніпро горилкою, що про неї пророцтво було.

Але всівся на джерелі Дніпра злий хан Кучум, розставився, і заткнув Жопою своєї джерело горілки. А для міцності заткнув мертвим трупом вбитого ним Гонгазде.

Сам же розв’язав матню та засцяв весь Дніпро.

І тече тепер у Дніпрі не горілка, а сеча Кучумовская, так ще кров Гонгадзе безневинна.

И еще в последнем предложении не "так ще кров", а "та ще кров"

Дякую за тему!

(Anonymous)
Саме сьогодні прогресивна громадськість України і всього світу святкує третю річницю зникнення Георгія Гонгадзе, закатованого чи то кривавим режимом, чи то латентними тоталітаріями. На честь цієї величної події саме зараз у Верховній Раді відбувається комедія "не віддамо неньки до московського рабства", яка стосується ратифікації домовленостей щодо митного союзу. Хлопцям, що півроку нудилися без діла, нарешті подаровано цяцьку, з якою вони ще рік носитимуться...

Ще не здохла! Не всерЕмось!

На будущее: в украинском языке предлоги „в“ и „у“ ставятся в зависимости от благозвучности (нужно смотреть, чтобы согласные не встречались). Например, формально правильно и „сидів у хаті“ и „сидів в хаті“. Но первый вариант благозвучнее, потому правильнее.

Ну да, аналогично русскому "в" и "во".

На слух - мягкий язык, оборотистый. Хорошо получилось.

Понравилось :)

почитала сейчас маме вслух. ей понравилось, говорит, вот бы такое на украину повезти. ты мне напечатай. я ей говорю, ишь ты, а не боишься, что вас за такую крамолу посадят, при сталине и имя его шепотом в хате произносили.
мама: нэ посадять!

:0))))

(Anonymous)
Гарно, блiн! Як москаля шабелюкою...
mathusael@newmail.ru

Ще помилок -
А для міцності заткнув мертвим трупом вбитого ним ГонгаДЗе.

Панове пєрєводчікі, поясніть!

(Anonymous)
Що за "помылок"?
Мо" малось на увазі "обмылок", чи таки "помилка" ( она ж женскава роду )

Re: Панове пєрєводчікі, поясніть!

(Anonymous)
Таки, бачимо, "помилка". Я ж не пєрєводчік. Тiлькi вчусь. Звiняйте, дядьку.

Пиздец!!!!! Как такое можно писать!!?????))))))))))

  • 1
?

Log in